Location : Home > 5 > 511BBA125M000AAG
511BBA125M000AAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA125M000AAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 139720 Silicon Labs 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 41945 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 139720 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 57369 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1704217 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)