Location : Home > 5 > 511BBA125M000AAG
511BBA125M000AAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA125M000AAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 139720 Silicon Labs 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 41945 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 139720 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511BBA125M000AAG OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD 57369 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
812-22-062-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-062-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .350 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-062-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SSW-106-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-106-01-T-S ELECTRONIC 26570 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSW-106-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 6POS SNGL TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SSW-106-01-T-S STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
77315-801-36LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
77315-801-36LF Amphenol FCI 147650 2016+ CONN HEADER .100 1ROW R/A 36POS Unitronix Electronics Limited
77315-801-36LF Amphenol FCI 278010 2016+ CONN HEADER .100 1ROW R/A 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77315-801-36LF IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1911250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1911250000 Littelfuse Inc 139600 17+/18+ FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Co.,Ltd.
1911250000 Littelfuse Inc 241830 1532+ FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited
1911250000 Littelfuse Inc 57249 2015+ FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1979630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979630000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979630000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499-80-216-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
499-80-216-10-009101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-80-216-10-009101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-80-216-10-009101 Preci-Dip 299090 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com