Location : Home > 5 > 511BBA100M000AAG
511BBA100M000AAG
Share on FacebookShare on Facebook
511BBA100M000AAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511BBA100M000AAG OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD 139310 Silicon Labs 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
511BBA100M000AAG OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD 41535 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511BBA100M000AAG OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD 139310 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511BBA100M000AAG OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD 56959 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0701095 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 6-24 AWG
20021311-00064T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00064T4LF Amphenol FCI 147640 2016+ CONN RCPT 64POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00064T4LF Amphenol FCI 287330 2016+ CONN RCPT 64POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00064T4LF IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-038-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-038-10-004101 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-038-10-004101 Preci-Dip 147420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-038-10-004101 Preci-Dip 288490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-135-S-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0009485085 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
1753268 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1753268 Phoenix Contact 157780 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1753268 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
26-61-4110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
26-61-4110 Electronics 27761 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
26-61-4110 Electronics 27761 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
26-61-4110 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1341270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1341270000 Weidmuller 156930 2016+ CONN HEADER FEMALE 2POS BLACK Unitronix Electronics Limited
1341270000 Weidmuller 298730 2016+ CONN HEADER FEMALE 2POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1941380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1941380000 Weidmuller 157210 2016+ BCZ 3.81/19/180F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
350-80-123-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
350-80-123-01-609101 Preci-Dip 147200 2016+ CONN HDR 12POS 0.200 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-123-01-609101 Preci-Dip 287490 2016+ CONN HDR 12POS 0.200 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com