Location : Home > 5 > 50MS50.68MEFCT54X5
50MS50.68MEFCT54X5
Share on FacebookShare on Facebook
50MS50.68MEFCT54X5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
50MS50.68MEFCT54X5 CAP ALUM 0.68UF 20 50V RADIAL 88510 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
50MS50.68MEFCT54X5 CAP ALUM 0.68UF 20 50V RADIAL 1306500 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
50MS50.68MEFCT54X5 CAP ALUM 0.68UF 20 50V RADIAL 88510 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825641:7 Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825641:7 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WGWMTB8BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET, WALL MOUNT, 8" WIDTH