Location : Home > 5 > 508FXE2-N-SC-40
508FXE2-N-SC-40
Share on FacebookShare on Facebook
508FXE2-N-SC-40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
802-10-040-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
802-10-040-10-001101 Preci-Dip 157390 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
802-10-040-10-001101 Preci-Dip 298990 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com