Location : Home > 5 > 501NCG-ACAF
501NCG-ACAF
Share on FacebookShare on Facebook
501NCG-ACAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT9002AI-48N33EG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz HCSL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 80mA Enable/Disable
MM5Z22VT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 200MW SOD523
MM5Z22VT1G ON 24335 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
MM5Z22VT1G ON/MOT/FSC 234650 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MM5Z22VT1G ON/MOT/FSC 43160 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1N5339BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 5W T18
1N5339BE3/TR13 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1SMA4750-GT3TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 1W SMA
MMBZ4684-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 350MW SOT23-3
MMBZ4684-G3-08 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4684-G3-08 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF9952TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC
IRF9952TRPBF IR 8000 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
IRF9952TRPBF IR 98000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
IRF9952TRPBF IR 60000 14-15+ SO8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FDD5N50UTF_WS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 3A DPAK
FDD5N50UTF_WS Fairchild 157219 15+ MOSFET N-CH 500V 3A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDD5N50UTF_WS Fairchild 682400 1525+ MOSFET N-CH 500V 3A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FDD5N50UTF_WS IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDD5N50UTF_WS NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SK020L Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR ISOLATED 1000V 20A TO-220AB
SK020L 37554 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1N4152_T50A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 40V 200MA DO35
1N4152_T50A Fairchild Semiconductor 8000 2015+ DIODE 40V 200MA DO35 enkaite Electronics Co., Ltd