Location : Home > 5 > 501BAA50M0000BAF
501BAA50M0000BAF
Share on FacebookShare on Facebook
501BAA50M0000BAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501BAA50M0000BAF OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD 61705 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
501BAA50M0000BAF OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD 139330 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
501BAA50M0000BAF OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD 56979 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501BAA50M0000BAF OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD 87870 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
501BAA50M0000BAF OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD 87870 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433305-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433305-13-0 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546179-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546179-3 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546179-3 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 13POS R/A 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-1546179-3 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546179-3 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com