Location : Home > 5 > 501ACA10M0000BAF
501ACA10M0000BAF
Share on FacebookShare on Facebook
501ACA10M0000BAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501ACA10M0000BAF OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD 87690 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
501ACA10M0000BAF OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD 62575 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
501ACA10M0000BAF OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD 87690 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
501ACA10M0000BAF OSC CMEMS 10.000MHZ LVCMOS SMD 57849 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1956020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1956020000 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1956020000 Weidmuller 157350 2016+ BLZP 5.00/03/180F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
0395345504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VC06015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VC06015000J0G Amphenol FCI 147290 2016+ 762 TB SOCKET RA WF A/T Unitronix Electronics Limited
VC06015000J0G IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC06015000J0G NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ24540003J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ24540003J0G Amphenol FCI 147710 2016+ 508 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ24540003J0G IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24540003J0G NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1010780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Bus Bar - Side 6.1mm
1010780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN 10X3 BSBR WM BU EKT Electronics Co., Ltd
1010780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK DIN 10X3 BSBR WM BU SIMEN Electronics Co.,Ltd
1891768 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1891768 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1891768 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1891768 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5645518-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.038" ~ 0.042" (0.97mm ~ 1.07mm) No Tail Solder
0190020027 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated