Location : Home > 5 > 501ACA100M000BAF
501ACA100M000BAF
Share on FacebookShare on Facebook
501ACA100M000BAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501ACA100M000BAF OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 87850 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
501ACA100M000BAF OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 57599 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501ACA100M000BAF OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD 62325 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431210-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws