Location : Home > 5 > 501AAA27M0000DAG
501AAA27M0000DAG
Share on FacebookShare on Facebook
501AAA27M0000DAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501AAA27M0000DAG OSC CMEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 99090 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
501AAA27M0000DAG OSC CMEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 42445 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
501AAA27M0000DAG OSC CMEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 57869 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387110404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1776299-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1776299-2 TE Connectivity AMP Connectors 241810 1538+ TERMINAL BLOCK Alphatek Technology Limited
0395315506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole