Location : Home > 5 > 501AAA24M0000BAF
501AAA24M0000BAF
Share on FacebookShare on Facebook
501AAA24M0000BAF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501AAA24M0000BAF OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 57099 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501AAA24M0000BAF OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD 41675 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
126-93-624-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
126-93-624-41-002000 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-624-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-624-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-624-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-115-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-115-41-002101 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-115-41-002101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-115-41-002101 Preci-Dip 288050 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com