Location : Home > 5 > 500SJBD-ACH
500SJBD-ACH
Share on FacebookShare on Facebook
500SJBD-ACH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500SJBD-ACH OSC PROG CMOS 1.8V 250PPM OE SMD 139540 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500SJBD-ACH OSC PROG CMOS 1.8V 250PPM OE SMD 57189 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500SJBD-ACH OSC PROG CMOS 1.8V 250PPM OE SMD 97950 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284008-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284008-8 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284008-8 TE Connectivity AMP Connectors 156970 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284008-8 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-137-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-129-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-129-41-006101 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-129-41-006101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-129-41-006101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1753143001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753143001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753143001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 18POS BK 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1753143001 Weidmuller 147420 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1637440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1637440000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637440000 Weidmuller 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-021-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-021-10-001101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-021-10-001101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873811418 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1053072207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
1053072207 Molex, LLC 156930 2016+ NANO-FIT RCPT HSG SGL 7CKT TPA W Unitronix Electronics Limited
61002621121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
61002621121 Wurth Electronics Inc 147140 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 26POS 2.54 Unitronix Electronics Limited
61002621121 Wurth Electronics Inc 298910 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 26POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com