Location : Home > 5 > 500SABC-ACH
500SABC-ACH
Share on FacebookShare on Facebook
500SABC-ACH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500SABC-ACH OSC PROG CMOS 3.3V 250PPM OE SMD 140190 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500SABC-ACH OSC PROG CMOS 3.3V 250PPM OE SMD 57839 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500SABC-ACH OSC PROG CMOS 3.3V 250PPM OE SMD 98530 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0222860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1960960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)