Location : Home > 5 > 500SAAB-ACF
500SAAB-ACF
Share on FacebookShare on Facebook
500SAAB-ACF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500SAAB-ACF OSC PROG CMOS 3.3V 150PPM SMD 139300 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500SAAB-ACF OSC PROG CMOS 3.3V 150PPM SMD 56949 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500SAAB-ACF OSC PROG CMOS 3.3V 150PPM SMD 98550 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4744ATA Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1W DO41
1N4744ATA IC 38272 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N4744ATA IC 38272 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4744ATA TCON 25000 2012+ instockpleaseInquiry Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1N4744ATA STOCK 145690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1846030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 3/0-4 AWG
1846030000 Weidmuller 147850 2016+ TERMINAL WPE 95/120N Unitronix Electronics Limited
1846030000 Weidmuller 287930 2016+ TERMINAL WPE 95/120N Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52947-1 40326 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52947-1 IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52947-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52947-1 STOCK 46030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2365-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.213" (5.41mm) Tin-Lead
2365-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2365-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298730 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.41MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABM8-16.800MHZ-10-1-U-T Crystals and Oscillators Crystals 16.8MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 70 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM8-16.800MHZ-10-1-U-T Abracon LLC 57449 2015+ CRYSTAL 16.8000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0395340102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VF08315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
VF08315000J0G Amphenol FCI 157010 2016+ 381 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VF08315000J0G IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF08315000J0G NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776166-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776166-2 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1776166-2 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1753479 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1753479 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1753479 Electronics 25181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1753479 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com