Location : Home > 5 > 500DMAA-ACF
500DMAA-ACF
Share on FacebookShare on Facebook
500DMAA-ACF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500DMAA-ACF OSC PROG HCSL 2.5V 150PPM SMD 139590 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500DMAA-ACF OSC PROG HCSL 2.5V 150PPM SMD 57239 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500DMAA-ACF OSC PROG HCSL 2.5V 150PPM SMD 97310 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38171-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38171-10-0 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38171-10-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-93-127-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-127-41-001000 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-93-127-41-001000 STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1546223-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546223-2 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
517-83-183-14-091111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 183POS GOLD
517-83-183-14-091111 Preci-Dip 146990 2016+ CONN SOCKET PGA 183POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-183-14-091111 Preci-Dip 296750 2016+ CONN SOCKET PGA 183POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
558-10-292M20-001104 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors BGA SURFACE MOUNT 1.27MM
558-10-292M20-001104 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
558-10-292M20-001104 Preci-Dip 147460 2016+ BGA SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
558-10-292M20-001104 Preci-Dip 288930 2016+ BGA SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-880584-4 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Closed Top 0.100" (2.54mm) Tin
1-880584-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-880584-4 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT CONN. ASSY EKT Electronics Co., Ltd
1-880584-4 Semiconductor 20705 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-880584-4 STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1944610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944610000 Weidmuller 157840 2016+ CONN PLUG FEMALE 10POS PCB Unitronix Electronics Limited
1944610000 Weidmuller 297990 2016+ CONN PLUG FEMALE 10POS PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-770186-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
1-770186-1 Electronics 27559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-770186-1 Electronics 27559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-770186-1 STOCK 47040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0554512670 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
1961520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)