Location : Home > 5 > 500DCBD-ACH
500DCBD-ACH
Share on FacebookShare on Facebook
500DCBD-ACH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500DCBD-ACH OSC PROG LVDS 3.3V 250PPM OE SMD 139610 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500DCBD-ACH OSC PROG LVDS 3.3V 250PPM OE SMD 57259 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500DCBD-ACH OSC PROG LVDS 3.3V 250PPM OE SMD 97670 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1626020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626020000 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1626020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 5POS 90 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1626020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 5POS 90 BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd