Location : Home > 5 > 500DAAE-ACF
500DAAE-ACF
Share on FacebookShare on Facebook
500DAAE-ACF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500DAAE-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 139270 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500DAAE-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 56919 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500DAAE-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 98490 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-87-084-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546223-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546223-2 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431300-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431300-14-0 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8059-2G5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST
8059-2G5 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
8059-2G5 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-382568-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
2-382568-8 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-382568-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-382568-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 28 POS TIN EKT Electronics Co., Ltd
801-87-025-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-025-10-005101 Preci-Dip 157170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
811-SS-005-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-005-30-001101 Preci-Dip 147420 2016+ CONN SPRING LOAD 5POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-005-30-001101 Preci-Dip 297470 2016+ CONN SPRING LOAD 5POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-014-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-014-65-410101 Preci-Dip 157380 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-014-65-410101 Preci-Dip 298810 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1983410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1983410000 Weidmuller 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1983410000 Weidmuller 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5435190 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)