Location : Home > 5 > 500DAAD-ACF
500DAAD-ACF
Share on FacebookShare on Facebook
500DAAD-ACF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500DAAD-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 139370 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
500DAAD-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 57019 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
500DAAD-ACF OSC PROG LVPECL 3.3V 150PPM SMD 98690 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395132807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1861057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)