Location : Home > 5 > 500D476M100DF2
500D476M100DF2
Share on FacebookShare on Facebook
500D476M100DF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500D476M100DF2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 100volts 20 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
500D476M100DF2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 100volts 20 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860010375016 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 820 UF 20% 16 V