Location : Home > 4 > 4P200F35IDT
4P200F35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
4P200F35IDT distributors
PH16030L,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 38A LFPAK
PH16030L,115 ELECTRONIC 27579 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PH16030L,115 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PH16030L,115 NXP 157249 15+ MOSFET N-CH 30V 38A LFPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
63457-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
63457-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 16-20AWG EKT Electronics Co., Ltd
63457-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 16-20AWG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
63457-1 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ027A01B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle
OQ027A01B0J0G Amphenol FCI 157290 2016+ 500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ027A01B0J0G IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ027A01B0J0G NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1804700 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1804700 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1804700 Electronics 26101 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1804700 Phoenix Contact 287530 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1703780000 Weidmuller 298590 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 20POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 20POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1703780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 20POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd