Location : Home > 4 > 4P147F35IST
4P147F35IST
Share on FacebookShare on Facebook
4P147F35IST distributors
803-83-054-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC281LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC281LFBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPPC281LFBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPPC281LFBN IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM-148-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1757710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757710000 Weidmuller 147490 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757710000 Weidmuller 297830 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3360-2-14-15-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.250" (6.35mm) Gold
3360-2-14-15-00-00-08-0 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
310-83-132-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-132-41-001101 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
310-83-132-41-001101 Precidip 300 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
831-87-014-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-014-40-001191 Preci-Dip 157520 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-014-40-001191 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742290000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 21POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1742290000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
MDF7-15P-2.54DS(56) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
MDF7-15P-2.54DS(56) Hirose Electric Co Ltd 157560 2016+ CONN HDR 15POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
MDF7-15P-2.54DS(56) IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1470199-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
1470199-6 Electronics 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1470199-6 Electronics 26599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1470199-6 STOCK 43590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-794040-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin
1-794040-0 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HEADER 12POS VERT MINI-UMNL Unitronix Electronics Limited
1-794040-0 TE Connectivity AMP Connectors 287930 2016+ CONN HEADER 12POS VERT MINI-UMNL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794040-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-794040-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS VERT MINI-UMNL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0430451226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
1639580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1639580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS SN OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1371-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.025" (0.64mm) Dia