Location : Home > 4 > 4P122F35CST
4P122F35CST
Share on FacebookShare on Facebook
4P122F35CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3208359 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3208359 Phoenix Contact 147250 2016+ CONN FEED-THRU TERM BLOCK 4POS Unitronix Electronics Limited
3208359 Phoenix Contact 287990 2016+ CONN FEED-THRU TERM BLOCK 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3208359 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
510-87-224-18-091101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 224POS GOLD
510-87-224-18-091101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-224-18-091101 Preci-Dip 157210 2016+ CONN SOCKET PGA 224POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-224-18-091101 Preci-Dip 277790 2016+ CONN SOCKET PGA 224POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284041-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284041-4 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284041-4 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284041-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284041-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 24PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
310-87-133-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-133-41-105101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-133-41-105101 Preci-Dip 146990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1445192-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445192-4 TE Connectivity AMP Connectors 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445192-4 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445192-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLK W/SF 3.5MM 14POS TPC Global Service Co.Ltd.
0873815084 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount
T38050-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38050-14-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38050-14-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103186-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103186-0-02 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103186-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103186-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
178328-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold
178328-2 Electronics 25161 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
178328-2 Electronics 25161 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
178328-2 STOCK 43170 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8-87589-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
8-87589-6 STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8-87589-6 TE Connectivity AMP Connectors 298490 2016+ CONN HEADER VERT .100 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com