Location : Home > 4 > 4P060F35CHT
4P060F35CHT
Share on FacebookShare on Facebook
4P060F35CHT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-D12-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPSE-D12-SP-BK Sullins Connector Solutions 147040 2016+ CONN HEADER 1MM 24POS Unitronix Electronics Limited
M80-7701242 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-7701242 Harwin Inc. 147780 2016+ 6+6 DIL FEMALE VERT CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7701242 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7701242 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776099-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1776099-6 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776099-6 TE Connectivity AMP Connectors 156980 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776099-6 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546518-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546518-6 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546518-6 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546518-6 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65936-008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold