Location : Home > 4 > 4P050F35IET
4P050F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
4P050F35IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284510-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284510-9 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284510-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
414-87-258-41-134101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-87-258-41-134101 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
414-87-258-41-134101 Preci-Dip 146980 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-87-258-41-134101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com