Location : Home > 4 > 48IMR6-0505-2
48IMR6-0505-2
Share on FacebookShare on Facebook
48IMR6-0505-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
48IMR6-0505-2 DIP 22628 POWER-ONE 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
48IMR6-0505-2 standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH100-LPSE-S48-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH100-LPSE-S48-SD-BK Sullins Connector Solutions 157550 2016+ CONN HEADER 1MM 48POS Unitronix Electronics Limited
850-80-048-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-048-30-001101 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-048-30-001101 Preci-Dip 157890 2016+ CONN HDR 48POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-048-30-001101 Preci-Dip 287370 2016+ CONN HDR 48POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705750049 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold