Location : Home > 4 > 4820P-2-182
4820P-2-182
Share on FacebookShare on Facebook
4820P-2-182 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4820P-2-182 RES ARRAY 1.8K OHM 19 RES 20SOIC 878300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176092-7 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/4W 0805
8-2176092-7 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 1215100 2015+ RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 580100 2015+ RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 584900 1534+ RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.