Location : Home > 4 > 4816P-T02-394
4816P-T02-394
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-T02-394 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-T02-394 RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC 871000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4816P-T02-394 standard package with RoHS 43700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
744C083102JTR Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 1K OHM 2012
744C083102JTR CTS Resistor Products 595500 2015+ RES ARRAY 1K OHM 4 RES 2012 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
744C083102JTR CTS Resistor Products 595500 2015+ RES ARRAY 1K OHM 4 RES 2012 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744C083102JTR CTS Resistor Products 705500 NEW RoHS RES ARRAY 1K OHM 4 RES 2012 FindCores Electronics Inc.
RG2012N-394-W-T1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 390K OHM 0.05% 1/8W 0805
RG2012N-394-W-T1 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG2012N-394-W-T1 Susumu 5000 12+ RES 390K OHM 1/8W .05 0805 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-394-W-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/10W 390K ohm 0.05 10ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
90J14K Resistors Through Hole Resistors RES 14K OHM 11W 5% AXIAL
90J14K Ohmite 903900 2015+ RES 14K OHM 11W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com