Location : Home > 4 > 4816P-T02-101LF
4816P-T02-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-T02-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-T02-101LF RES ARRAY 100 OHM 15 RES 16SOIC 790300 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4816P-T02-101LF Resistor Networks & Arrays 100ohm 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4816P-T02-101LF RES ARRAY 100 OHM 15 RES 16SOIC 885500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com