Location : Home > 4 > 4816P-T02-100LF
4816P-T02-100LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-T02-100LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-T02-100LF Resistor Networks & Arrays 10ohm 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4816P-T02-100LF RES ARRAY 10 OHM 15 RES 16SOIC 676600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4816P-T02-100LF RES ARRAY 10 OHM 15 RES 16SOIC 676600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com