Location : Home > 4 > 4816P-2-823LF
4816P-2-823LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-2-823LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-2-823LF RES ARRAY 82K OHM 15 RES 16SOIC 889000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4816P-2-823LF RES ARRAY 82K OHM 15 RES 16SOIC 889000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4816P-2-823LF Resistor Networks & Arrays 82K 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083201 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 200 OHM 8SIP
77083201 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 200ohms 8Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77083201 CTS Resistor Products 1528400 2015+ RES ARRAY 200 OHM 4 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com