Location : Home > 4 > 4816P-2-471LF
4816P-2-471LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-2-471LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-2-471LF RES ARRAY 470 OHM 15 RES 16SOIC 890000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4816P-2-471LF RES ARRAY 470 OHM 15 RES 16SOIC 890000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4816P-2-471LF Resistor Networks & Arrays 47ohm 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com