Location : Home > 4 > 4814P-T02-271LF
4814P-T02-271LF
Share on FacebookShare on Facebook
4814P-T02-271LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4814P-T02-271LF Resistor Networks & Arrays 27ohm 2 14Pin 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4814P-T02-271LF RES ARRAY 270 OHM 13 RES 14SOIC 685300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4814P-T02-271LF RES ARRAY 270 OHM 13 RES 14SOIC 685300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com