Location : Home > 4 > 4814P-T01-220LF
4814P-T01-220LF
Share on FacebookShare on Facebook
4814P-T01-220LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4814P-T01-220LF Resistor Networks & Arrays 22ohm 2 14Pin 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4814P-T01-220LF RES ARRAY 22 OHM 7 RES 14SOIC 1322500 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4814P-T01-220LF RES ARRAY 22 OHM 7 RES 14SOIC 693500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4814P-T01-220LF RES ARRAY 22 OHM 7 RES 14SOIC 693500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com