Location : Home > 4 > 4814P-2-221LF
4814P-2-221LF
Share on FacebookShare on Facebook
4814P-2-221LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4814P-2-221LF RES ARRAY 220 OHM 13 RES 14SOIC 692300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4814P-2-221LF RES ARRAY 220 OHM 13 RES 14SOIC 692300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
752161103G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
752161103G Electronics 27749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
770101824P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 820K OHM 10SIP