Location : Home > 4 > 4814P-1-331LF
4814P-1-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4814P-1-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4814P-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 7 RES 14SOIC 697800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4814P-1-331LF RES ARRAY 330 OHM 7 RES 14SOIC 697800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4814P-1-331LF Resistor Networks & Arrays 33ohm 2 14 Pin 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com