Location : Home > 4 > 4614X-102-680LF
4614X-102-680LF
Share on FacebookShare on Facebook
4614X-102-680LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4614X-102-680LF RES ARRAY 68 OHM 7 RES 14SIP 1242800 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4614X-102-680LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4614X-102-680LF Resistor Networks & Arrays 14pins 68ohms Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4614X-102-680LF Resistor Networks & Arrays 14pins 68ohms Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141820G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
767141820G CTS Resistor Products 691100 2015+ RES ARRAY 82 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com