Location : Home > 4 > 4614X-102-390LF
4614X-102-390LF
Share on FacebookShare on Facebook
4614X-102-390LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4614X-102-390LF RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SIP 1242300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4614X-102-390LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4614X-102-390LF Resistor Networks & Arrays 14pins 39ohms Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd