Location : Home > 4 > 4610X-AP2-104LF
4610X-AP2-104LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-AP2-104LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-AP2-104LF 846597 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4610X-AP2-104LF RES ARRAY 100K OHM 5 RES 10SIP 1409300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610X-AP2-104LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176090-7 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 309K OHM 0.1% 1/6W 0603
3-2176090-7 TE Connectivity AMP Connectors 1225600 2015+ RES SMD 309K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176090-7 TE Connectivity AMP Connectors 590600 2015+ RES SMD 309K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3-2176090-7 TE Connectivity AMP Connectors 595400 1534+ RES SMD 309K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
770101390 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 39 OHM 10SIP