Location : Home > 4 > 4610X-101-682LF
4610X-101-682LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-101-682LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-101-682LF Resistor Networks & Arrays 10pins 6.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4610X-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 9 RES 10SIP 1434000 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610X-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 9 RES 10SIP 786000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4610X-101-682LF standard package with RoHS 43240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4610X-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 9 RES 10SIP 790800 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4610X-101-682LF Resistor Networks & Arrays 10pins 6.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd