Location : Home > 4 > 4610X-101-562LF
4610X-101-562LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-101-562LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-101-562LF Resistor Networks & Arrays 10pins 5.6Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4610X-101-562LF RES ARRAY 5.6K OHM 9 RES 10SIP 582400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4610X-101-562LF RES ARRAY 5.6K OHM 9 RES 10SIP 487200 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited