Location : Home > 4 > 4610X-101-334LF
4610X-101-334LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-101-334LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-101-334LF RES ARRAY 330K OHM 9 RES 10SIP 1441400 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610X-101-334LF RES ARRAY 330K OHM 9 RES 10SIP 785400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4610X-101-334LF standard package with RoHS 43610 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4610X-101-334LF RES ARRAY 330K OHM 9 RES 10SIP 690200 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4610X-101-334LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd