Location : Home > 4 > 4610X-101-101LF
4610X-101-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-101-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-101-101LF Resistor Networks & Arrays 10pins 100ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4610X-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 9 RES 10SIP 1335300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610X-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 9 RES 10SIP 699000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4610X-101-101LF standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.