Location : Home > 4 > 4610M-101-331LF
4610M-101-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610M-101-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610M-101-331LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4610M-101-331LF RES ARRAY 330 OHM 9 RES 10SIP 1519100 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610M-101-331LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4610M-101-331LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4610M-101-331LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103153 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 15K OHM 10SIP
770103153 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 15K Ohms Isolated 10 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
770103153 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 15K Ohms Isolated 10 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103153 CTS Resistor Products 875900 2015+ RES ARRAY 15K OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770103153 CTS Resistor Products 885900 NEW RoHS RES ARRAY 15K OHM 5 RES 10SIP FindCores Electronics Inc.