Location : Home > 4 > 4610H-101-331LF
4610H-101-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610H-101-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610H-101-331LF RES ARRAY 330 OHM 9 RES 10SIP 1338600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4610H-101-331LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4610H-101-331LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4610H-101-331LF Resistor Networks & Arrays 10pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd