Location : Home > 4 > 4609X-101-474LF
4609X-101-474LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609X-101-474LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609X-101-474LF Resistor Networks & Arrays 9pins 470Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4609X-101-474LF RES ARRAY 470K OHM 8 RES 9SIP 583000 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4609X-101-474LF RES ARRAY 470K OHM 8 RES 9SIP 487800 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited