Location : Home > 4 > 4609X-101-331LF
4609X-101-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609X-101-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609X-101-331LF Resistor Networks & Arrays 9pins 330ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4609X-101-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 9SIP 604100 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4609X-101-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 9SIP 699300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com