Location : Home > 4 > 4609X-101-101LF
4609X-101-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609X-101-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609X-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 8 RES 9SIP 691700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4609X-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 8 RES 9SIP 1320700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4609X-101-101LF standard package with RoHS 42950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4609X-101-101LF Resistor Networks & Arrays 9pins 100ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143151G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14SOIC