Location : Home > 4 > 4609M-101-682LF
4609M-101-682LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609M-101-682LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609M-101-682LF RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 9SIP 1520800 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4609M-101-682LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4609M-101-682LF Resistor Networks & Arrays 9pins 6.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4609M-101-682LF Resistor Networks & Arrays 9pins 6.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd