Location : Home > 4 > 4609M-101-103LF
4609M-101-103LF
Share on FacebookShare on Facebook
4609M-101-103LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4609M-101-103LF RES ARRAY 10K OHM 8 RES 9SIP 895600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4609M-101-103LF RES ARRAY 10K OHM 8 RES 9SIP 800400 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4609M-101-103LF Resistor Networks & Arrays 9pins 10Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4609M-101-103LF Resistor Networks & Arrays 9pins 10Kohms Bussed 80000 Bourns 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
4609M-101-103LF Resistor Networks & Arrays 9pins 10Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com