Location : Home > 4 > 4608X-AP2-202LF
4608X-AP2-202LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-AP2-202LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-AP2-202LF RES ARRAY 2K OHM 4 RES 8SIP 1218200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4608X-AP2-202LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163474G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
766163474G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 470Kohms 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd